Всеукраїнський науково-методичний семінар «Актуальні питання сучасної шкільної історичної освіти в Україні». 1 Березня 2013 р. м. Київ

Організатори: Всеукраїнська Спілка викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Інститут історичної освіти, кафедра методики навчання суспільних дисциплін та гендерної освіти.

Учасниками семінару були викладачі вищих навчальних та наукових закладів, методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів. На семінарі з доповіддю виступили: проф. Сушко О. О., проф. Вєтров І. Г., доц. Бакка Т. В., доц., Загребельна Н. І., доц. Мелещенко Т. В. та інші учасники. В ході роботи семінару також відбулася презентація Атласу історії України, історичних карт та журналу пам’ятки України видавництва «Картографія».

Результатом роботи стало підведення підсумків та обговорення результатів першого етапу проведення інтерактивного конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова» – 2013, що проводиться МОНмолодьспорту України, Всеукраїнською Спілкою викладачів суспільних дисциплін та громадянської освіти у співпраці з Інститутом історичної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова. Результатом роботи стало вироблення рекомендацій по вдосконаленню конкурсної діяльності.

На завершення роботи головний спеціаліст департаменту загальної середньої освіти МОНмолодьспорту України Євтушенко Р. І. виступила з пропозицією періодичного проведення семінарів у даному форматі, так як саме у такий спосіб, за участі всіх категорій педагогічних представників, можливим є вирішення актуальних питань історичної освіти сьогодення.