Всеукраїнський семінар-тренінг «Права людини та методика викладання прав людини в загальноосвітніх навчальних закладах». 11 – 13 листопада 2014  р. м. Луцьк

Члени Всеукраїнської Спілки викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти взяли участь у семінарі-тренінгу «Права людини та методика викладання прав людини в загальноосвітніх навчальних закладах».

Семінар організовано департаментом загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України  спільно з ОБСЄ за підтримки Міністерства юстиції України, та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. У роботі семінару-тренінгу взяли участь методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, директори шкіл та вчителі правознавства з різних областей України. Під час роботи тренери проекту ознайомили учасників з питаннями щодо прав людини, основними міжнародними і національними механізмами у сфері захисту прав людини і громадянина та методикою викладання прав людини у загальноосвітній школі.

Для закріплення отриманих під час тренінгу теоретичних знань тренери проводили інтерактивні методики. Цікавою виявилася така форма роботи, як кіноклуб, де учасники мали можливість переглянути стрічки-презентації Європейського суду з прав людини та художній фільм «Я хочу танцювати» з наступним їх обговоренням.

На завершальній сесії учасники семінару-тренігу отримали навчально-методичний комплекс з прав людини, який буде використовуватися у навчально-виховному процесі.